نسخه قابل چاپ تعرفه     

قرارداد ارائه خدمات

مشترک : در این قرارداد کسی که به هر نحو مایل به استفاده از خدمات ایلیا بوده و هست (شخص حقیقی یا حقوقی) به اختصار ((مشترک)) نامیده می شود . (منجمله کلیه نمایندگان رسمی و غیر رسمی ایلیا )

ایلیا : در این قرارداد ، ارائه دهنده خدمات مورد نیاز مشترکین ، شرکت فنآوری ارتباطات ایلیا می باشد که به اختصار ((ایلیا)) نامیده می شود .

خدمات : منظور کلیه مواردی می باشد که مشترک طبق درخواست و پس از تائید ، از ایلیا دریافت می نماید. (اعم از خدمات منقول و غیرمنقول)

 

تعهدات ایلیا :
١- ایلیا متعهد می شود در مدت جاری قرارداد از حداکثر توان فنی خود جهت ارائه خدمات و پشتیبانی هرچه مطلوبتر به مشترکین ( در محدوده موضوع مورد قرارداد)  استفاده نماید .
٢- ارائه پانل مدیریتی جهت دسترسی بر روی خط (Online ) مشترکین به امکانات دامنه ، میزبانی وب ، سرورهای اختصاصی و مجازی از مهمترین تعهدات ایلیا خواهد بود مگر در مواردی که امکان ارائه وجود نداشته باشد که در این حال ، ایلیا توضیحات لازم را به مشترک ارائه خواهد نمود .
٣- تضمین پایداری خدمات تا 98 درصد نسبت به کل زمان ارائه خدمات ، از تعدات ایلیا به کلیه مشترکین خواهد بود .
٤- ایلیا مالکیت مادی و معنوی مشترکین را بر خدمات دریافتی طبق مفاد قرارداد و در زمان جاری قرارداد تضمین می نماید .
٥- پرتال ایلیا با استفاده از تکنولوژی SSL ، سفارشات ارائه شده و تبادلات مالی مربوطه را به صورت رمزگذاری شده حفاظت خواهد نمود . بدیهی است اطلاعات کارتهای اعتباری و حسابهای بانکی استفاده شده، جهت خرید برخط (Online ) به طور کامل حفاظت شده و از سرقت اطلاعات مبادله شده ، توسط غیر جلوگیری بعمل خواهد آمد.
٦- خدمات میزبانی وب تا 7 روز از زمان سفارش قابل بازگشت بوده و چنانچه مشترک (با ذکر دلیل) از خدمات ارائه شده راضی نبود، وجه پرداختی به وی (به صورت کامل) عودت داده خواهد شد . (دامنه ها و سرورهای اختصاصی مشمول این بند نمیباشند)
٧- نرم افزارهای ارائه شده توسط ایلیا با لیسانس و مجوز معتبر بین المللی ارائه خواهند شد .
٨- ایلیا هر ماه نسخه پشتیبان از اطلاعات سایتها (به جز نامه های الکترونیکی) تهیه و تا مدت 3 ماه نگهداری خواهد نمود .
٩- ایلیا در نگهداری و حفاظت کلیه اطلاعات کاربران نهایت دقت را مبذول داشته و از ارائه اطلاعات مذکور به غیر، خودداری خواهد نمود (مگر در مواردی که حکم قضائی صادر گردد) .

 

تعهدات مشترک :
1- مسئولیت استفاده از دامنه و فضای وب دریافتی و تمام مطالــــــب ، تصاویر و اطلاعات موجود در وب سایتها - همچنین سرورهای اختصاصی و مجازی - یا سایر خدمات دریافتی مشترک از ایلیا و همچنین مبادله اطـــلاعات از وب سایتها - پست الکترونیک - پورتهای سرویس دهنده و یا بانکهای اطلاعاتی و امثال آن ، که به هر نحو با خـــــــدمات دریافتی مشترک مرتبط باشد برعهده وی (مشترک) بوده و چنانچه مشترک در هر زمان خدمات دریافتی را در جهاتی که مغایر قوانین و موازین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد را مورد استفاده قرار دهد. قرارداد مذکور یکطرفه توسط ایلیا فسخ و کلیه عواقب آن متوجه مشترک خواهد بود .
2- در طول زمان استفاده از خدمات ایلیا کلیه اطلاعیه ها ، اخبار مرتبط ، اعلام زمان تمدید ، رمزهای عبور ، اطلاعات مالی و سایر اطلاعات از این دست تنها به آدرس پست الکترونیک مشترک که در زمان ثبت و دریافت خدمات از سوی مشترک اعلام شده ارسال می گردد ، در صورتیکه مشترک اطلاعات ثبت نامی مورد نیاز را کامل و صحیح  اعلام ننماید و یا به هر دلیل اشتباه اعلام نموده باشد ، مسئولیت بروز هرگونه مشکل ناشی از آن بر عهده مشترک بوده و تعهدی متوجه ایلیا نخواهد بود .
3- در صورت ایجاد هر گونه اختلال یا خرابکاری در خدمات ایلیا توسط هریک از مشترکین ، مسئولیت قطع خدمات فوق از طرف ایلیا متوجه مشترک بوده و ایلیا حق پیگیری و دریافت خسارات وارده را برای خود محفوظ میداند . از آنجمله ارسال هرزنامه (Spam ) ، ویروس ، تجاوز به حقوق دیگران و موارد مشابه را میتوان نام برد .
4- متقاضی باید در نگهداری از کلیه رمزهای عبور خود، دقت کامل را مبذول دارد . بدیهی است عواقب سوء استفاده از اطلاعات فوق به طور مستقیم متوجه مشترک خواهد بود.
5- مشترک متعهد می گردد ضمن درج صحیح اطلاعات و مشخصات درخواستی هنگام ثبت نام ، هر گونه تغییر در مشخصات از جمله تغییر در آدرس ، تلفنها ، پست الکترونیک و امثال این را سریعاً به روز نماید تا مشکلی از این بابت متوجه وی نگردد. بدیهی است در صورت عدم توجه ، عواقب آن به طور مستقیم متوجه مشترک خواهد بود .
6- مشترک موظف است همواره از اطلاعات وب سایت خود مانند : فایلها ، عکسها ، بانکهای اطلاعاتی و همچنین نامه های الکترونیکی ، نسخه پشتیبان تهیه نماید . (هرچند ایلیا هر ماه نسخه پشتیبان از اطلاعات وب سایتها (به جز نامه های الکترونیکی) نسخه پشتیبان تهیه مینماید . اما مشترک نباید به این امر اکتفا کند .)
7- هیچ نام دامنه ای بعد از ارسال درخواست ثبت قابل تغییر نخواهد بود . لذا مشترک باید هنگام تائید نهائی نهایت دقت را مبذول فرمائید
8-در مواردی که نام دامنه نیاز به تائید توسط مرکز ثبت را داشت (مانند دامنه های .ir ) و تائید به هر دلیل انجام نپذیرفت ، ثبت دامنه مذکور ملغی و مبلغ پرداختی به مشترک عودت داده خواهد شد .
9- مهلت تمدید و پرداخت هزینه های مربوطه کلیه خدمات مانند:  ثبت و تمدید دامنه ها - خدمات میزبانی وب - سرورهای اختصاصی و مجازی 15 روز قبل از تاریخ انقضاء و خاتمه آنها می باشد و در صورت عدم تمدید به هر دلیل ، عواقب و مسئولیت هر گونه اختلال یا اشکال برعهده مشترک بوده و از این بابت تعهدی متوجه ایلیا نخواهد بود . (تمدید دامنه ها تنها 7 روز پس از تاریخ انقضاء آنها ممکن بوده و پس از آن دامنه از دسترس و مالکیت مشترک به طور کامل خارج خواهد شد)
10- کلیه اسناد ،گزارشات و همچنین عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم الکترونیکی ایلیا در مقابل ادعای مشترکین ، سند و دلیل معتبر خواهند بود و در موارد اختلافی قابل استناد است .
11- اشخاص حقوقی موظف هستند نماینده تام الاختیار خود را جهت ارتباط با ایلیا به صورت کتبی معرفی نمایند. بدیهی است پاسخگوئی ایلیا در موارد مطروحه (مانند ارائه خدمات پشتیبانی ، پیگیری وضعیت و تمدید خدمات ، ... ) تنها به نماینده معرفی شده امکان پذیر خواهد بود . چنانچه نماینده مذکور تغییر یافت لازم است موارد عزل وی و انتصاب نماینده جدید هر چه سریعتر به صورت کتبی اعلام گردد .
12- هرگونه سوء استفاده از خدمات ایلیا توسط مشترکین به هر نحو ممنوع و موارد توسط ایلیا پیگرد قانونی را در پی خواهد داشت .

 

نکات :
1- کلیه اطلاعات و اخبار ، بروز رسانی خدمات ، پشتیبانی فنی ، آموزشهای لازم ، پرسشهای متداول ، نرم افزارهای مورد نیاز جهت استفاده از خدمات و موارد مشابه تنها از پرتال اطلاع رسانی ایلیا به آدرس www.iliaonline.com صورت خواهد پذیرفت و در مواردی که مطالب درخواستی در پرتال مذکور موجود نبود، کارشناسان ایلیا در طول 24 ساعته شبانه روز از طریق گفتگوی زنده (Live Chat ) ، پاسخگوئی به درخواستهای پشتیبانی (Tickets ) و یا ارتباط تلفنی (98.21.22966087+ ( آماده ارائه خدمات مطلوب ، خواهند بود .
2- چنانچه خدمات ارائه شده در مواردی از قبیل :  آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی - پدیده های مخرب جوی مانند سیل ، آتش سوزی ، طوفانهای خورشیدی ، تغییرات در لایه ازون و ... - اشكالات خطوط مخابراتی – تأخیر در پاسخگویی شركتهای بین المللی ارائه برخی خدمات (مانند ICANN در ثبت دامنه ها) - ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور - جنگ - اغتشاش - اعتصابات - تحریمها - تغییر در قوانین داخلی یا خارجی - تغییرات در قوانین ارزی و اقتصادی - تغییرات نرخ ارز و از این قبیل که ممکن است بر ارائه خدمات اثر منفی داشته باشد ، دچار خدشه گردند . قرارداد فوق ملغی و شرایط فورث ماژور اعمال خواهد شد .